[email protected] 0 (232) 421 51 45

DANIŞAN YORUMLARI

Ben oğlum Eray'ı 8 ay önce Armoni Dil ve  Konuşma Merkezi'ne dil eğitimi almaya getirdim. Buraya gelmeden önce Serdar Bey'in ve eğitimci arkadaşların iyi birer eğitimci olduğunu çevremizden duymuştuk. Buraya gelince de öğretmenlerimizin ne kadar güler yüzlü ve bilgili olduklarını, öğrencilere yaklaşımlarının cok sıcakkanlı olduğunu gördüm. Tülin hocamız Aylin hocamızdan Allah razı olsun. Oğlum Eray'ı gerçekten iyi bir seviyeye getirdiler. llk geldiğimiz günden bugüne çok gelişim kaydetti. Hepinize de çok teşekkür ederim . Sağlıklı mutlu nice başarılı yıllar sizlerle olsun.
M. Raşit Derin

Raşit Derin

Sayenizde dört yaşımdan beri süregelen kekemelik sorunumu kontrol altına alabiliyorum. Bunun için başta Serdar ağabeye, Ezgi ablaya, Selma ablaya minnettarım. Benim gibi kekemelik sorunu olan arkadaşlarıma üzülmemelerini, Armoni ile tanışmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Oğuz Akçakal

 Önceleri görmezden gelerek geçebileceğini düşündüğüm ancak giderek artan kekemeliğin oğlumun hayatını olumsuz yönde etkilediği benim acaba ne yapsam dediğim bir zamanda karşılaştık.İlk konuşmamızda ne kadarda doğru bir yerde olduğumu hissettim bu his oğlumun her konuşmasında ne kadarda haklı olduğumu gösteriyor.verdiğiniz emek ,caba,sabır,destek ve güven için müteşekkirim..sizler oğlumun kahramanısınız.

Eylem Oğuz

Merhaba Serdar Abim . Ben deniz 10 yaşındayım 5 yaşından beri kekeliyorum önceden çok azdı ama giderek çoğaldı kekelemem okulda dışarda konuşurken çok utanıyor ve zorlanıyordum. Sonra karşıma sen bir kahraman gibi çıkıp bana kekemelikle nasıl dövüşeceğimi gösterdin. Onunla arkadaş olmayı onu kontrol etmeyi en çokta barışmayı aslında kekemelikle dövüşmek böyle oluyor .yanımda olduğunu bilmek bana güç veriyor seni coook seviyorum

Deniz Altıntaş

« Önceki 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 Sonraki »
Toplam Kayıt Sayısı: 80
Yukarı Çık!